Tehoputkisarja, MHR Testa Rossa 100cc Minarelli AM6 - malossi
ALE -25% Alkuperäinen hinta oli: 499,99 €.374,99 €Nykyinen hinta on: 374,99 €.
Tämän tuotteen toimituskulut 0 euroa!
Tämän tuotteen voit tilata lähimpään postiin ilman toimituskuluja!
Vantaa: ✔ 3kpl
Tampere: 0 kpl
Varasto: ✔ 3 kpl
Tukku: 0 kpl
Tämän Malossi MHR 100 tehoputken suunnittelu- ja valmistusprosessissa on ollut vain yksi tavoite: Saavuttaa mahdollisimman korkea suorituskyky, kun se yhdistetään 100cc sylinterin kanssa johon se on suunniteltu.
Kaikki Malossi Racing pakoputket on valmistettu tarkalleen 0,8mm teräksisistä levyistä, laserleikkauksella ja koottu erittäin tarkasti Robotti- T.I.G. ja M.I.G. -hitsauksella yhdistettynä käsinhitsaukseen oksiasetyyleenitekniikan kanssa. Lopuksi jokainen putki käydään vielä käsityönä vasaralla läpi optimaalisen viimeistelyn saavuttamiseksi. Suutinputki on kalibroitu tiukkojen toleranssien mukaan varmistaen, että paine pakoputkessa pysyy oikeissa rajoissa. Pakoputket on päällystetty kirkastetulla pinnalla ja sen mukana tulee mustaksi anodisoitu alumiininen vaimennin varustettuna Malossi logolla.
Sylinterin kiinnitysjärjestelmä sisältää kolmireikäisen kevyestä metalliseoksesta valmistetun liittimen, joka on suunniteltu mahdollistamaan pakokaasujen täydellisen virtauksen, näin optimoiden niiden dynamiikkaa. Myös äänenvaimentimen kiinnitysjärjestelmä on yksinkertaistettu; se on nyt tyylikkäästi ja kevyesti kiinnitetty yhdellä kiinnityspultilla.
Tämä tehoputki on suunniteltu käytettäväksi 3119078 Sylinterisarjan kanssa.
| Merkki |
|---|
Toimituskulut alkaen 2,99! Ajoneuvot kotiin 3,99 euron kuluilla!
Lähes kaikki varastossa olevat tuotteet postitetaan samana päivänä!
90 euroa ylittävät normaalituotteiden tilaukset ilman toimituskuluja.
Tämän tuotteen kanssa suosittelemme

